top of page

תקנון אתר

מדיניות תשלומים 

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי בתשלום מאובטח 

ניתן לבצע עסקה טלפונית בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית במספר טלפון  054-7916232

בימים א’- ה: בשעות – .9:00-16:00

לא ניתן לשלם בצ'ק או בהמחאות למינהן. 

מדיניות פרטיות

מטרת מדיניות זו להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. למעט אם צוין במפורש אחרת למונחים מוגדרים תהא המשמעות שניתנה למונחים אלו בהסכם תנאי השימוש.

פרטייך האישיים (כולל כתובת דוא”ל) ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי (להלן: “מידע אישי)"

 1. אשר החברה מקבלת ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת מוצרים  מבוקשים וקבלתם ללא כל טעויות ו/או תקלות שונות אשר יימנעו ממך לקבל את הפריטים שהוזמנו ונרכשו על ידך.

 2. המידע האישי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: “המידע"), יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל”א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.

 3. בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.

 4. חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כגון שמך המלא וכתובת הדוא”ל שלך (להלן "ההרשמה.)" על כן, הנך מצהיר בזאת כי הפרטים האישיים אשר נמסרים לחברה במהלך ההרשמה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.

 5. החברה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני דברי פרסומת בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס’ 40), התשס”ח-2008 ("חוק הספאם").  החברה רשאית להשתמש במידע שתמסור באתר – ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר – לצורך שיפור השירותים באתר ו/או בכל דרך אחרת שהיא מציעה, ליצירת קשר אתך במקרה הצורך בהתאם להוראות חוק הספאם, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלשיים. על צדדים שלישיים כאמור ו/או עובדיהם ו/או מי מטעמם נאסר להשתמש במידע אישי זה לכל מטרה אחרת, מלבד האמור בסעיף זה לעיל.

 6. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחה או למי מטעמה, כמו כן במידה אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 

אחריות החברה

 1. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית של הלקוח.

 2. באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר החברה, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.

 3. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.

 4. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

 5. החברה אינה אחראית לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה.

 6. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, יחד עם זאת הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.

 7. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לטלפון: 0547916232 או למייל: iduvdevani@gmail.com והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
   

אחריות:

התכשיטים שלנו מעוצבים ומיוצרים בעבודת יד בסטודיו “ענבל עיצוב תכשיטים" בקיבוץ נירים, תוך הקפדה על איכות גימור ברמה הגבוהה ביותר.

התכשיטים עשויים מחומרים מגוונים כגון: כסף, גולדפילד, זהב, אבנים חצי יקרות ורסיסי פצמ"ר.

 על מנת שתוכלי להנות מהתכשיט ולשמור עליו לאורך זמן יש לדאוג שהתכשיט ישמר בתנאים הבאים:

 • יש להימנע ממגע של התכשיט עם בושם, חומרי ניקוי וכדומה.

 • יש לאחסן את התכשיט במקום יבש ולא בחדר האמבטיה, שכן לחות עלולה להזיק לתכשיט.

 • בעת ענידת והורדת התכשיט יש לפתוח את הסוגר (גם אם מדובר בשרשרת ארוכה).

האחריות על התכשיט תקפה למשך שנה  בתנאי שהוא נשמר בתנאי השימוש המומלצים.

במקרה של תיקון מעבר לתקופת האחריות ו/או שבר יהיה ניתן לתקן בעלות סימלית.

אם מכל סיבה שהיא נוצרה תקלה בפריט שנרכש אצלנו יש ליצור איתנו קשר טלפוני ב: 054-7916232 או מייל:  iduvdevani@gmail.com

מדיניות משלוחים:

חשוב לנו שכל המוצרים יגיעו אליכם, או אל יקיריכם, בשלמות ובמהירות המרבית.

כל חבילה נארזת בצורה איכותית ומוגנת.

אנו מבקשים לכתוב את כתובותיכם באתר בהקפדה ודיוק מוחלט. במקרה והכתובת אינה מדויקת, החבילה עלולה לחזור אלינו.

אנו עושים משלוחים לכל חלקי הארץ.

כל תכשיט מיוצר בהזמנה אישית ובעבודת יד בסטודיו שלנו בנירים. אנו עושים את מירב המאמצים כדי שהתכשיט יגיע אלייך באיכות הטובה ביותר ומהירות המרבית.

 • במידה והנך מעוניין/ת בהזמנה דחופה לאירוע או מתנה יש לציין זאת בהערות בעת ביצוע ההזמנה, בכל מקרה לא יתקבלו באתר הזמנות הדורשות שליחות של פחות מ-48 שעות מרגע ההזמנה

 • מחירי וזמני המשלוחים יכולים להשתנות בזמן  וכפופים לאופי המבצע ותקופתו ולחברת השליחויות המספקת את התכשיט

 • אספקת המוצרים 
  "ענבל עיצוב תכשיטים" שולחת את  הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה בדואר רשום באמצעות דואר ישראל  -"ענבל עיצוב תכשיטים "אינה אחראית לזמני השילוח של דואר ישראל וחברת המשלוחים או כל עיכוב אשר נגרם על ידם. 
  משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר אישור סליקה מחברת האשראי.
  ענבל עיצוב תכשיטים  לא תהיה אחראית לעיכוב באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתה, כגון שביתה או השבתה, תקלות במערכות התקשורת, הטלפוניה ו/או המחשוב, פעולות איבה ו/או כוח עליון; במקרים כאלה רשאית ענבל עיצוב תכשיטים"  לבטל את הרכישה, או לדחות את מועד האספקה, על פי שיקול דעתה. 
  מובהר, כי היה והמועד הנדחה יעלה על 35 ימי עסקים, ביצוע האספקה תהיה כפופה לקבלת אישור הרוכשת.

שליח עד הבית (ישראל) 

 • שליחות עד הבית בישראל בקניה מ –600 ₪ ומעלה – חינם. שליחות עד הבית בישראל בקניה מתחת ל-600 ₪ – בעלות של ₪50. 

  - השליחות מבוצעת ע”י דואר ישראל ומגיעה עד בית הלקוח עד שלושה ימי עסקים מרגע יציאת המשלוח מהסטודיו. 
  - השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. במידה והשליחות היא עבור אדם אחר יש לציין בנוסף את מספר הטלפון של מקבל המשלוח.
  שעות המשלוחים הן 8:00-20:00 על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלו (למשל כתובת מקום העבודה שלך)

 • דואר רשום- משלוח בדואר רשום ללא עלות. בדרך כלל לוקח עד 7 ימי עסקים  כאשר בישובים גדולים זמני האספקה יכולים להתקצר. על הלקוח לאסוף את החבילה מסניף הדואר הקרוב ברגע שיקבל מכתב הזמנה לאיסוף.

 • איסוף עצמאי- חינם, במידה וברצונך לאסוף באופן עצמאי את ההזמנה ניתן לעשות זאת מחנות הסטודיו בקיבוץ נירים.   יש ליצור קשר לפני ההגעה לאיסוף על מנת לוודא שההזמנה מוכנה. שעות איסוף: 9:00-16:00.

מדיניות החלפות והחזרות

 1. החלפה ניתן לבצע עד 14 יום מיום קבלת המשלוח בצירוף חשבונית / קבלה או פתק החלפה.

 2. במידה והקנייה הנה מתנה ויש צורך בזמן החלפה ארוך יותר ניתן לבקש את התאריך המבוקש (עד חודש קדימה מיום ההזמנה) בהערות המשלוח.

 3. במידה והחלטת להחליף/ להחזיר את המוצר יש ליצור קשר  ב- 054-7916232.

 4.  יש לוודא  שלא נעשה שימוש במוצר, שהוא נמצא באריזה המקורית ושמצורפת אליו חשבונית / קבלה או פתק החלפה.

 5. על מנת להחליף את הפריט יש לדאוג שהוא יגיע אלינו לסטודיו: 
  – ניתן להביא את הפריט אלינו באופן עצמאי, או לשלוח את הפריט בדואר רשום, בצירוף פתק עם שמך, מספר טלפון ליצירת קשר וכתובת חזרה למשלוח הפריט החדש.
  – כתובת למשלוח פריט להחלפה בדואר רשום: ענבל דובדבני קיבוץ נירים ד.נ. הנגב מיקוד 8512500, אנחנו ניצור איתך קשר כאשר המוצר יגיע אלינו ונעדכן אותך בהמשך הטיפול.

 6. הפריט החדש אותו תרצו במקום זה שהוחזר, ישלח אליכם חזרה בדואר רשום – ללא תשלום. במידה ותרצו לקבל את הפריט באמצעות שליח עד הבית יש להוסיף 50₪ דמי משלוח.

 7. לא ניתן לבצע החלפה לפריט עם חריטה אישית.

החזר כספי

במידה וברצונך להחזיר את הפריט ולקבל החזר כספי, עלייך לעדכן את הסטודיו שלנו טלפונית: 054-7916232 עם קבלת הפריט.

 • החזר כספי יינתן תוך 48 שעות בלבד מתאריך קבלת המוצר בצירוף חשבונית/ קבלה וכמובן בתנאי שהתכשיט לא נענד, ללא פגם ובאריזתו המקורית בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

 • על המוצר שברצונך להחזיר להגיע אלינו חזרה לסטודיו עד שבועיים מיום קבלתו.

 • ההחזר הכספי יבוצע עד 3 ימי עסקים מיום הגעת הפריט חזרה אלינו.

 • לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח בכל צורה שהיא.

החזר כספי ניתן לקבל בסטודיו בנירים או בטלפון במידה ומחזירים את הפריט בדואר רשום או בכל דרך אחרת (054-7916232).

יש לצרף לחבילה פתק עם שם, מספר טלפון וסיבת השילוח.

זקוקים למשלוח דחוף או כל בעיה אחרת ולא מצאתם תשובה?

התקשרו ל – 054-7916232

bottom of page